Maak komend voorjaar een mooie oneway trip van Spanje/Portugal, waar het klimaat dan al heerlijk is, naar Nederland.
4 weken voor de speciale prijs van €2995,- all-in.
Vertrek vanuit Faro uiterlijk 29 maart. Nog 1 camper beschikbaar, dus grijp je kans!Bekijk het aanbod →

€845 - €1145

Exclusief servicekosten per boekingsperiode: €100,-
Camper aanvragen
Thank you! Your submission has been received!
Oops! Something went wrong while submitting the form.

Chausson S697

€845 - €1145

Exclusief servicekosten per boekingsperiode: €100,-
  • 6.59 meter lang
  • 4 zitplaatsen
  • 2 slaapplaatsen

De Chausson S697 titanium heeft een comfortabele indeling met twee enkele bedden of een groot kingsize bed. Deze camper is compact dankzijn zijn breedte van 2,10 en lenget van 6,59 en beschikt toch over 2 enkele bedden en een garage bergruimte.

Camper hurenCamper kopen
Bedankt! Uw aanvraag is ontvangen!
Oeps! Er is iets misgegaan bij het indienen.

Chausson S697

  • 6.59 meter lang
  • 4 zitplaatsen
  • 2 slaapplaatsen

De Chausson S697 titanium heeft een comfortabele indeling met twee enkele bedden of een groot kingsize bed. Deze camper is compact dankzijn zijn breedte van 2,10 en lenget van 6,59 en beschikt toch over 2 enkele bedden en een garage bergruimte.

De camper heeft een praktische zithoek, waarbij de twee voorstoelen kunnen worden omgedraait, waardoor er plaats is voor 4 personen. Deze zit kan worden omgebouwd tot extra kinderbed door het verlagen van de tafel. Aan de achterzijde van de camper bevinden zich twee enkele bedden, waarbij je in de lengte slaapt. Door middel van een tussenstuk kan hier een ruim drie persoons bed van worden gemaakt. Onder dit bed bevindt zich een grote garageruimte. De badkamer heeft een ingenieuze douche en toilet ruimte. Het keukenblok is voorzien van een 87L koelkast, een 2-pits kookplaat en diverse kasten voor optimale bergruimte.

  • Modeljaar: 2024 / 2025 / 2026
  • Lengte: 6.59m
  • Hoogte: 2.75m
  • Breedte: 2.1m
  • Stahoogte: 1.96m
  • Rijklaargewicht: 2642kg
  • Max. toelaatbaargewicht: 3500kg
  • Watertank vorstvrij: 101L
  • Koelkast: 87L
  • Kookplaat: 2-pits
  • Zitplaatsen met gordel: 4
  • Slaapplaatsen: 2
    • Enkel bed: 193 x 82cm
    • Enkel bed: 193 x 85cm
    • Ombouwbed: 185x90cm
    • cm
Alle overige specificaties:

Deze camper bezit een 170pk Ford motor en heeft bovendien airco en cruisecontrol. De verwarming wordt verzorgd door een ingebouwde unit voor ringverwarming welke heel eenvoudig met een thermostaat werkt en altijd voor de juiste temperatuur zorgt. Verder is de camper voorzien van een zonnepaneel, luifel, fietsendrager, hordeur, horren en verduistering voor ieder raam en heeft meer dan voldoende bergruimte.

Mogelijkheid tot:
  • Tafel en stoelen buiten €28,- per week
  • Keukeninventaris €28,- per week
  • Campernavigatie €28,- per week
  • Elektrische opvouwbare Fiets €105,- per week
Laagseizoen
2026
2027 +€50

€845

per week
Voorseizoen
2026
2027 +€50

€895

per week
Middenseizoen
2026
2027 +€50

€995

per week
Hoogseizoen
2026
2027 +€50

€1145

per week

Twee aparte bedden in een camper van 2,10 meter breed

De Chausson S697 is een smalle half-integraal: 6,59 meter lang en maar 2,10 meter breed, terwijl de meeste campers in onze vloot 2,35 meter breed zijn. Dat merk je op smalle wegen, op bergpassen en bij het inparkeren. Toch heeft hij achterin twee enkele bedden en een garage. Die combinatie is zeldzaam in dit formaat, en het is de reden dat veel stellen hem kiezen.

De S697 staat ook in de winter in Faro voor de winterverhuur in Portugal.

Slapen en wonen

Achterin liggen twee enkele bedden van 193 bij 82 en 193 bij 85 centimeter. Met een tussenstuk maak je er één groot bed van, dus je kiest zelf of je apart of samen slaapt. Onder de bedden zit een garage voor fietsen, stoelen en een barbecue.

Voorin draaien de stoelen om en zit je met vier personen aan tafel. Met de tafel omlaag maak je er een extra bed van 185 bij 90 centimeter van, geschikt voor een kind. De keuken heeft een tweepitsgasstel en een koelkast van 87 liter met vriesvak. De badkamer heeft douche en toilet in een slimme, compacte opstelling. De stahoogte is 1,96 meter.

Rijden en vrijstaan

Onder de motorkap zit een Ford-motor van 170 pk, met airco en cruise control. We hebben de S697 zowel met handgeschakelde versnellingsbak als met automaat in de verhuur, dus vraag naar de versie die bij je past. Met een rijklaargewicht van 2.642 kilo is hij een van de lichtste campers in de vloot, en met 3.500 kilo maximum rijd je hem op rijbewijs B. De hoogte is 2,75 meter.

Het zonnepaneel, de huishoudaccu en een watertank van 101 liter maken een paar dagen vrijstaan makkelijk. Luifel, fietsendrager, horren en verduistering zitten erop.

Wat kost de Chausson S697?

Van 845 euro per week in het laagseizoen tot 1.145 euro in het hoogseizoen, plus eenmalig 100 euro servicekosten. All-in dus vanaf 945 euro per week. Check de beschikbaarheid, bekijk de andere Chausson-modellen of ga terug naar camper huren. Wil je hem eerst zien, kom dan langs in de showroom.

Veelgestelde vragen

Kun je in de Chausson S697 samen in één bed slapen?

Ja. De twee enkele bedden achterin maak je met een tussenstuk tot één groot bed.

Hoe breed is de Chausson S697?

2,10 meter, dat is 25 centimeter smaller dan de meeste campers in onze vloot. De lengte is 6,59 meter.

Hoeveel personen kunnen er mee?

Vier personen rijden mee met gordel. Er slapen twee volwassenen in de bedden achterin en een kind op de omgebouwde zithoek.

Is de Chausson S697 een automaat?

We hebben de S697 zowel met handgeschakelde versnellingsbak als met automaat in de verhuur.

Kan ik de S697 ook in de winter huren?

Ja, hij staat in de winter in Faro voor onze winterverhuur in Portugal.

Vragen over deze camper?

Wij staan klaar voor al jouw vragen en geven graag ons advies. Je kunt ook altijd zonder afspraak langskomen in onze showroom!

E-mail

Stuur ons een bericht
info@campercasa.nl

Telefoon

Bel ons voor vragen
072-5745508